Riders list

Poradové číslo uvedené v týchto tabuľkách nie je štartovacie číslo pretekára. Štartovacie číslo bude pretekárovi pridelené na mieste konania sa preteku.
 

KAKTUS BIKE Bratislavský MTB Maratón

Maratón 80 km > Ženy Elite 19 - 39 rokov (2005 - 1985)

#First NameLast nameCityClub/Team
1IvanaStrakovabratislavaSuperior ridres
2BiankaBabačováBratislavaIsadore WRT
3Denisa DubovskáBrestovany Cyklisti Trnava
4MartinaKrahulcováHrachovoRIDEON-MARATON.BIKE
5JankaKeseg ŠtevkováVinosadyOutsiterz

Maratón 80 km > Muži Elite 19 - 30 rokov (2005 - 1994)

#First NameLast nameCityClub/Team
1JozefFilipekBratislavaBratislava
2RudolfDzureňHodkovce BIKELSON sport team
3StanislavDalajkaZlín 4 - LhotaMS Cycling_Decathlon CZ
4ĽubomírMurárikBratislavaIsadore WLRMcc
5MichaelHollandWilhelmsburgNaturfreunde Wilhelmsburg
6TomášJančíBrezová pod BradlomŠk Jablonica
7LukášMacekSenicaPROefekt Nine One
8PeterKuzmaBratislavaCykloshop.sk Team
9FelixPürstlViennaEdelsten das Hörhaus by MaD

Maratón 80 km > Muži Masters A 30 - 39 rokov (1994 - 1985)

#First NameLast nameCityClub/Team
1FerdinandFojtlinBratislava - Nové MestoDXC - Technology
2ChristianZinglMönichwaldRadsport Schmuck / Dent Point
3JakubKosibaBratislavaT2F
4MarioKapustaBratislavaPrepnutyBiker
5FilipJanskyTrencinTrencin
6MilanKapusta Vlkanova Fatra -Pathfinder
7BranislavKuzmaPiešťanyBradlo Bike Brezova
8Valerii Bandurko Bratislava Dyki PSY
9MilanJurčoLiptovský HrádokTatranské orly
10MichalStrakabratislavaSuperior ridres
11MartinSiranDubnica nad VáhomPROEFEKT
12StanislavChorvatTrenčínCykloshop.sk
13ĽubomírJančekBratislavaBratislava
14TomasObalTrnavaTriatlon Team Trnava
15MarekSantaTrenčianska TurnáTrenčianska Turná
16PeterSchneidgenTopoľčanyCK MTB Topoľčany
17MatúšSerafínBratislavaIsadore WLRMcc
18MarianIlončiakPruskePruske
19ErikSvorcikSmoleniceSmolenie
20MarianMagulaSmolenicePROefekt
21DávidKolesíkDechticeDechtice
22RadoslavondikKladzanytj družstevník kladzany

Maratón 80 km > Muži Masters B 40-49 rokov (1984 – 1975)

#First NameLast nameCityClub/Team
1MilanJurikLimbachLimbach
2RadekDohnalekZajeciZajeci
3MartinHolišHlohovecBike4you Hlohovec
4RadoslavSirotaBratislavaBratislava
5MarianHroniakZvolenZvolen
6AndrejDubovecMartinMartin
7PeterJurinaStupavaCK Stupava / Skiklub Rychla Bezka
8AndrejSobotaPezinokMETABO
9MartinBenešBratislava BRC
10MartinNemčekBratislavaBratislava
11PeterJACKOStupavaPROefekt team
12VladimírGalánekPúchovPúchov Vieska
13MilanPozemkaBratislavaBratislava
14Marek MalovecBrestovany ŠK Jablonica
15PÉTERKOVÁCSBudapestOrbea Forza Racing Team
16MartinŠpánikBratislavaKaktus Bike Team
17RóbertJanžoBratislava ProCycling AONE team
18Roman Buček ModraModra MTB
19RadovanKrčulaBratislavaHorská Polícia
20MatejPilkaPezinokOutsiterz
21Marián Ščepka Plavecky PeterŠkoda bike team IMPA Bratislava a.s.
22michael strasserviennaracing 4 charity
23Tomáš LegnavskýVinosadyOutsiterz
24DanielOrbanBudapestBudapest
25PhilippNowotnyViennagrafikeria racing team powered by muki
26MichalZustinNickelsdorfRadclub Parndorf
27HarryParkinsonChorvatsky GrobCK Svaty Jur

Maratón 80 km > Muži Masters 50 a starší (1974 a starší)

#First NameLast nameCityClub/Team
1RastislavGálikLimbachLimbach
2VladimírPalúchDonovalyYTCT Donovaly
3ONDREJTRNKALEVICELEVICE
4MiroslavVlachBratislavaBratislava
5RudolfDzureňMalá IdaBIKELSON sport team
6JozefTahotnýBratislavaP+K Racing Team
7MarinDžongovBratislavaKaktus Bike Team-Bratislava
8RóbertKommendaLeviceCK Spartak Tlmače
9RomanHulkaBratislava IŠportservisteam Bratislava
10IvanVoznikBratislavaRealiz BA
11MartinKlikovicsSiegendorfRLC Mörbisch

Polmaratón 52 km > Juniori 17 - 18 rokov (2007 – 2006)

#First NameLast nameCityClub/Team
1SamuelTryznaHronsekHronsek
2MatejŽehnajTrnavaTrnava
3DanielReyaTrnavaTrnava
4DušanOravecBratislavaRRK GROUP PIERRE BAGUETTE
5Filip Greš Jánovce CK Spišský Štvrtok

Polmaratón 52 km > Juniorky 17 -18 rokov (2007– 2006)

#First NameLast nameCityClub/Team
1KristiánaOrlíkováIvanka pri DunajiCK IOAN 1209

Polmaratón 52 km > Ženy 19-39 rokov (2005 – 1985)

#First NameLast nameCityClub/Team
1KatarinaFeltovičováTrenčínBike Klub Lipa
2MiroslavaGolianováBreznoCK Route 66
3MonikaMederiováBratislavaŠK Devínska Kobyla

Polmaratón 52 km > Ženy Masters 40 rokov a staršie (1984 a staršie)

#First NameLast nameCityClub/Team
1ElaVýbochová Bratislava Bratislava
2MichaelaŠiškováBratislavaBratislavské bohyne
3MarinaDraganBratislavaCykloklub SENEC

Polmaratón 52 km > Muži 19-39 rokov (2005 - 1985)

#First NameLast nameCityClub/Team
1VojtechKlementPrievidzaPrievidza
2JakubKukulaSvätý JurSvätý Jur
3Jozef Sandtner Šenkvice Šenkvice
4PeterVaškoKrižovany nad DudváhomCC Dudváh
5KristiánKožlejBratislavaBratislava
6TomášSaboŽitavceBikeStavbaSabo
7ZdenoKrajčír Dolné Orešany Dolné Orešany
8FilipMaukšRevúcaRevúca
9PeterBrichtaBratislavaVazka Bratislava
10JánChlpekBojniceAK Baník Prievidza
11Matej KubicaPezinokPezinok
12MatusStankovicBratislavaDIA AKTIVNE
13MartinBenedikBratislava Bratislava
14TomášDančoBratislavaBratislava
15PatrikKrchnavýLúkaRebel klub Čachtice
16MartinŠteinerMartinMartin
17MarekPalkechBratislavaBratislava
18PatrikRidillaŠambronŠambron
19PatrikFalatPriechod Priechod
20JakubŠnircStupavaStupava
21TomasKukuvkaBratislavaTlakers
22AntonZhyzhylWienAnton
23LukášPolakovičSkalicaSkalica
24MatejFačkovecBratislavaCK AB Sereď
25MichalZatkalikZilinaZilina
26MatejChlupisChorvátsky GrobChorvátsky Grob
27BranislavChromiakBratislava - RacaBratislava
28AndrejČiernikPezinokAtlantisdive
29PavolBrichtaBratislavaBratislava
30EvgeniyShvetsovBratislavaBratislava
31TomášDobošŠaľaŠaľa
32VladimírBakošTrnovec nad VáhomTrnovec nad Váhom
33VladimirHlavacekBratislavaBratislava
34StanislavRejchrtBratislavaACK UVF
35MIROSLAVKOCIANBratislavaIBM
36IvanOpattStupavaStupava
37Matej VojtasDolná LehotaDolná Lehota
38IvanČernákBratislavaIBM
39PeterPaulovičBratislavaBratislava
40MichalSlezákČastáČastá
41PatrikBisahaDohňanyMTB Gurtne
42JaroslavZeleňákBardejovRide4Fun Bardejov
43MartinMikaMost pri BratislaveBeertranci
44Ján MichalovBratislava Bratislava
45Matej FekiačZvolenská SlatinaZvolenská Slatina
46LubosPechoTrnavaTrnava
47TomášSalákBratislavaBratislava
48MartinJarabekDolne OresanyDolne Oresany
49MatejMüllerBratislavaPROCYCLING - AONE TEAM
50JánBrusákBratislavaBratislava
51TomášSelickýBratislavaBratislava
52Tomáš Medveczky Bratislava Bratislava
53Erik KlučikPezinokŠk cyklo-tour Sereď
54ZdenkoRužičkaBratislavaBratislava
55ErikRybanskýTopoľčanyTopoľčany
56DominikKuricBratislavaBratislava
57PeterKošeckýBratislavaTri2Fly
58PavolPluchtaBratislavaBratislava
59GeorgBorhauerWienWien
60OndrejKasajZilinaZilina
61JánŽabčíkNové Mesto Nad VáhomNové Mesto nad Váhom
62JurajKošíkSolčanySolčany
63TomášDedinskýBratislavaŠK Devínska Kobyla
64MatejMedveczkyBratislava3NT Bratislava
65JurajSýkoraŠelpiceŠelpice
66VladimírRujákKostolná pri DunajiCykloklub SENEC
67Dávid KlučikPezinokŠK CYKLO-TOUR SEREĎ
68DavidBenedigBratislavaBratislava
69FlorianFankVorauMTB-Club Vorau Friesis Bikery
70BranislavGavenciakBratislavaBeertranci
71MichalKatušaBratislavaIBM Kaktus Bike Team Bratislava
72NorbertZsákovicsHorné Myto,okr Dun.StredaHorné Myto
73TomášChválaBratislavaSEGUM BIKE TEAM
74RichardMagulaBučanyBučany
75LukᚊarišskýSpišský ŠtvrtokSpišský Štvrtok
76ScottJonesBerlinBerlin
77MichalTomanBratislavaIsadore WLRMcc
78MatúšČurjakBratislavaSEGUM BIKE TEAM
79ViktorKulankoBratislavaBratislava
80MarekSrnkaBratislavaIsadore WLRMcc
81JurajKankaDunajská LužnáDunajská Lužná
82ŠimonJustNemčice SUNCYCLE.sk Cycling Team
83MatejFuntíkŽilinaŽilina
84TomášFeherpatakyDunajská LužnáDunajská Lužná
85OndrejKuboPiešťany3NT Bratislava
86MarekPukalovičBratislavaBratislava
87MichalKrempaskyKežmarokKežmarok
88LukášBohumelBratislava 35CK Svätý Jur
89Martin BeňaBratislavaBratislava
90PeterChalupkaBratislava Bratislava
91AleksandrMurzinBratislavaČeboksary

Polmaratón 52 km > Masters B 40-49 rokov (1984 – 1975)

#First NameLast nameCityClub/Team
1FedorMartišBratislavaTk Rača
2MilanPrasličkaTrenčianske BohuslaviceSPIE elektrovod
3Karol KoncekChorvátsky GrobJtre
4MartinKolačanBratislavaK&K Racing
5MichalHalásBratislavaBratislava
6MichalTurčanBratislavaBratislava
7RichardGažoStupavaStupava
8Branislav Vincúr NitraNitra
9MarekBajtalaLeopoldovLeopoldov
10AndrejMisalSkalicaSkalica
11MiroslavTiklBratislavaBratislava
12LubomírFeltovičTrenčínBike Klub Lipa
13MiroslavStrapoňBratislavaDupetky
14PeterKováčBratislavaDupetky
15PeterSchmidtBratislavaDupetky
16JanBorlokStupavaDupetky
17MatejPetroBratislava Bratislava
18IvanVaškoSmižanyŠK ARCHING
19MartinLehotskýBratislavaBratislava
20PeterBalážNitraNitra
21MilanNemčovičSlovenský GrobSlovenský Grob
22FedorMartišBratislavaTk Rača
23MartinMazágChorvátsky GrobChorvatsky Grob
24DušanPríkopskyBernolákovoBernolákovo
25Matúš MikoČastá BTC Častá
26RobertKusendaNové Mesto nad VáhomNMnV
27MartinHúskaMartin 1Martin
28PavolPtasinskyBratislavaPtaso Gang
29MarcelModranskýMojmírovceMojmírovce
30JaroslavSkrabanCh. GrobCh. Grob
31Vladimir KošíkTisovecIBM
32PeterBertaMARIANKATrek
33MichalChochláčBernolakovoIBM
34IvanMitosinkaBratislavaBratislava
35TomášSekelaChorvátsky GrobChorvátsky Grob
36JurajVykysaly Bratislava BA
37MichalDrzewieckiDunajska LuznaIBM
38DusanLadeckyBratislavaBratislava
39PeterLadeckýDubnica nad VáhomDubnica nad Váhom
40PavolRybarBratislavaBMX Raca
41MarianŽáčikStupavaP+K Racing Team
42VladimírČániIvanka pri NitreBMI Slovensko
43JozefSantavyBratislavaBratislava
44MartinVollekBratislavaBratislava
45VaclavLindaSvaty JurIBM
46RadovanMičunekPílaPíla
47RastislavUsckySlovenský GrobJA
48TomášBlaškoBRATISLAVABRATISLAVA
49SlavomírBolhaBratislavaIBM
50OndrejPetruSlovenský grobDupetky
51SlavomírJurčBratislavaBratislava
52VladimírJalčBratislava 42Ba
53RomanMachálikPovažská BystricaPovažská Bystrica
54ĽubomírOndrušHlohovecKROSS Bike4you Hlohovec
55MiroslavPaličkaSpišská Nová Vespro-body sportteam
56DanielZbojekDolné OtrokovceDolné Otrokovce
57TibccoJežíkRovinkaR
58MaximEsikovBratislavaBratislava
59JurajFendekBratislavaSUNCYCLE.sk Racing Team
60BranislavFusekDubnica nad Váhomfuso race
61MiroslavSlabýBratislavaBratislava
62PeterLuknárBratislava- RačaBratislava
63TonoSuskoSenecCykloklub SENEC
64MarekŠimončičBratislava VBratislava
65FrantisekLiptakBratislavaBratislava-Ružinov
66StevoPavlikBratislavaCycling Academy Bratislava
67MilanIlanovskyDemanovska dolinaDemanovska dolina
68Marián .Majerovič MalackyMalacky
69Robert Puček Prakšice BROD GYM
70Milan DithalmSlovenský GrobSEGUM BIKE TEAM

Polmaratón 52 km > Masters C 50-59 rokov (1974 – 1965)

#First NameLast nameCityClub/Team
1Robert Siget Hlohovec Bike4you Hlohovec
2MarianKlčoBratislavaBratislava
3JánFELTOVIČTrencinBike Klub LIPA
4ZdenkoBosanskyBratislavaBike team Karpaty
5JanBlanarKosiceKe
6Branislav ŠilhárNova DedinkaLýtka ako žehličky
7Ján KavecRajecMaratón klub Rajec
8NorbertŠtefkoLimbachLimbach
9Jozef Grznar Kuzmice Kuzmice
10Miroslav Zrubák Bratislava Bratislava
11PavolFuksaBratislavaBratislava
12PeterKubišBanská BystricaB.Bystrica
13DanielKolesíkDechtice Dechtice
14JosefKadlčekPrakšiceTK sport Uherský Brod
15RenéPázmanBratislavaLasosport
16JozefKromkaŠtefanováCyklisti Trnava

Polmaratón 52 km > Masters D 60 a viac rokov (1964 a starší)

#First NameLast nameCityClub/Team
1JozefPaganíkDohňanyCK EPIC Dohňany
2PavelLongauerChorvatsky GrobChorvatsky Grob
3ImrichTáncošBratislavaBajkule Bearider Bratislava
4EmilGrofčíkNitraEllio Nitra
5JúliusŠuhajdaNitricaxRoad Bánovce nad Bebravou
6DušanPanákBratislavaZSE cycling team
7ViliamPáleníkZálesieKaktus bike team Bratislava

Polmaratón 52 km > Elektrobike kategória OPEN

#First NameLast nameCityClub/Team
1IvanSadlekDubnica nad Váhom Stealth Electric Slovakia
2MiroslavKukuraMelekBIKEGARAGE
3JanJonataBratislavaHockey House
4VladimírTarabaBratislavaHockey House
5DrahomirKomarBratislavaK1 Racing
6Tomáš PleškoŠenkviceŠenkvice
7JozefSlivkaKošecaKošeca
8JúliusSzerencsésRohovceRohovce

Polmaratón 52 km > Elektrobike PEDELEC Ženy

#First NameLast nameCityClub/Team
1Mariana PlačkováBratislavaTUV SUD

Polmaratón 52 km > Elektrobike PEDELEC Muži

#First NameLast nameCityClub/Team
1ViktorŠindlerBratislavaBratislava
2MartinFaragoBratislavaBA
3AdamČermák MalackyMalacky
4OndrejSlovakMartinFatra Sport
5AdamBenkoBratislava Bratislava
6Michal Adamčiak BratislavaBratislava
7IgorKrižmaKrnčaLokal Bike Bošany
8Marian BartosRuzindolRuzindol
9MartinBelicaBoleráz Boleráz
10JozefGergelyMelekBIKEGARAGE
11PatrikMichalovičGajaryGajary
12Roman PastvaPúchovMTB Gurtne
13PeterUrbánekBratislavaKTS bike
14BranislavChmelHôrkaTUV SUD
15Miroslav TurzaBratislavaTUV SUD
16IgorStrakaTrenčínTUV SUD
17MarianHarčarikPrešovTUV SUD
18MartinPúšKošecaTUV SUD
19PeterAdamčíkBratislava Ba
20PeterBlahušiakBratislava - Devin(•_•)
21AndrejHološkaJablonicaŠK Jablonica
22MarekVízyNitraWhizbe
23JánValaštiakPezinokPezinok
24NorbertBlažoSenicaŠK Jablonica
25PeterPapáčBratislavaBA
26jurajvelickypezinokavauto pezinok

Štvrťmaratón 22 km > Kadeti do 16 rokov (do 2008)

#First NameLast nameCityClub/Team
1MartinHroncekŽitavceBikeStavbaSabo
2JakubChromiakSkalicaSkalica
3OliverŽileckýBratislavaKaktus bike team
4Martin TeoNemethBratislavaBratislava
5LeonardVlčekBratislava Bajkula Bearider Bratislava
6DominikJiránekBratislava - VajnoryCyklistická tour
7Alexander KostolániVinosadySK Triatlon Pezinok
8AndrejRybarBratislavaBMX Raca
9PalkoRybarBratislavaBMX Raca
10DávidKobelárDucovéCyklistická Tour
11AdamKusalaChorvatsky GrobPROefekt team
12MarkoMajorBabindolBabindol
13ViliamUríkBratislavaKaktus Bike Team Bratislava
14JánŠpánikBratislavaKaktus Bike Team
15SebastianHicarBratislavaBratislava
16MartinPálfiBratislavaKaktus Bike Team Bratislava
17ViliamBalogBratislava Kaktus bike team
18DenysChukhlantsevBRATISLAVAKaktus Bike-team
19RichardŠimončičBratislava VKaktus Bike Team
20MaximŠaušaBratislavaSlovan Bratislava
21LeonardŠpačekBratislavaKaktus Bike Team
22SamuelKošťálBratislavaMtb Academy
23MichaelKominakKittseeKaktus Bike-Team Bratislava
24JakubOrlikIvanka pri DunajiCK IOAN 1209
25AndrejSmolárBratislavaKaktus Bike Team

Štvrťmaratón 22 km > Kadetky do 16 rokov (do 2008)

#First NameLast nameCityClub/Team
1LuciaŽileckaBratislavaKaktus bike team
2DominikaJiránkováBratislava - VajnoryCyklistická tour
3MartinaRázusováLiptovský MikulášCyklisticka tour
4StellaŠimonováBratislavaMedvedica

Štvrťmaratón 22 km > Juniori 17-18 rokov (2007 – 2006)

#First NameLast nameCityClub/Team
1FilipTondraSenecSenec
2FilipTondraSenecSenec
3TimotejŠichulaBratislavaBratislava
4StanislavPallaTomášovJk Schrauben
5AdamGreganVysoká pri MoraveBeháme pondelky Vysoká pri Morave
6MarianBozikBlesovceBlesovce

Štvrťmaratón 22 km > Muži 19-39 rokov (2005 - 1985)

#First NameLast nameCityClub/Team
1AdamKomadaStupavaIOAN 1209
2JakubKušnierDvorníkyDvorníky
3Slavomir HajašBojniceBojnice
4NorbertGyurosiBratislavaBratislava
5DávidNemčekHlohovecHlohovec
6AdamRyšavýPiešťanyPiešťany
7Rastislav GockýBratislavaSummit motors Bratislava
8TomášHlavatýBratislavaBratislava
9MichalKrálikTrenčínSlugs on the bike
10RichardHoštákTrenčianská Teplá - PrílesSlugs on the bike
11ErikBartalBrodskéBrodské
12BorisBartalBratislavaBratislava
13MartinTóthBratislavaLAST MILE
14TomášMatejovBRATISLAVABratislava
15TomášGyénBratislavaBratislava
16VolodymyrPrykhodkoBratislavaZig-Zag
17PetoSchmogerbratislavaBratislava
18MarekOndrišŠulekovoBike4you Hlohovec
19MartinMitošinkaBratislavaBratislava
20LadislavDudorBratislava - RužinovIBM
21MarcelGeťkoBratislavaBRATISLAVA
22EduardWernerTrenčínXC Bikers Trenčín
23JurajServickyBratislavaBratislava
24MartinJablonickýSenicaKaktus Bike
25BranislavPulišBratislavabrightpick.ai
26JurajRavasBratislavaBratislava
27OndrejGábrišTrnavaCyklocentrum PLUS
28VladimírŠimunaMalackyMalacky
29AdamKupkaHorné Otrokovce Bike4you Hlohovec
30lukasWillimBratislavaBratislava
31DaliborŽuffaPezinokPezinok
32PatrikBožikModrováModrová
33RomanŠkrípBratislava Bratislava
34DanielJuračkaBratislavaBratislava
35 MarekHorniakBratislavaIBM
36PeterRentkaBratislavaBratislava
37MartinKubišBanská BystricaB.Bystrica
38MartinBetákBernolákovoBernolákovo
39JozefDanociPezinokPezinok
40MilanTakacBratislavaJa
41PeterSýkoraKošiceŠK Cyklo-Tour Sereď
42Arsenii Korzhenevskii Bratislava Bratislava
43MartinMiklianLučenecTJ Dynamo DK

Štvrťmaratón 22 km > Masters B 40-49 rokov (1984 – 1975)

#First NameLast nameCityClub/Team
1Rastislav Kytka Bratislava Bratislava
2MariánBakayBratislavaKAKTUS BIKE - TEAM Bratislava
3MartinKošáňBratislavaRača
4TimofeyDoroshenkoBratislavaIstra
5Pavol Markovič Bratislava Moravany nad Váhom
6RobertPažourekBratislavaBratislava
7MichalHorňákStará TuráVertiv
8RomanKuliš SalingerBratislavaLýtka ako žehličky
9MatúšDorčákBratislavaBratislava
10JurajŠimaBlatneBlatne
11IvanZatkalikNove Mesto nad VahomDesperados
12SlavomírŽileckýBratislavaKAKTUS BIKE - TEAM Bratislava
13MiroslavHovančíkBratislavaBratislava
14VladoBaginSlovenský GrobSlovenský Grob
15JaroslavLimBratislava duo mantineli
16AdriánKrátkyBratislavaBRIGHTPICK
17RadovanHrebíčekBratislava - PetrzalkaBratislava
18MatejBlažovskýBratislavaKarpatské Horské
19TomášDvorákBratislavaBratislava
20MarekCvikBrnoX3M
21IvanKolačanVeľká HradnáK&K Racing
22MilanSlobodníkDolný OhajDolný Ohaj
23MichalČesanek Malý Lapáš Tribeč Riders
24Marián Nemky Malý Lapáš Tribeč Riders
25VladimírBožikModrováModrová
26StanislavPallaTomášovJk Schrauben
27RomanMihálikBratislava Beháme pondelky
28MartinMatejaBratislavaBratislava
29TomášRadošinskýTrebaticeSpeedy Gonzales Team
30Andrej Kobelár Ducové Cyklistická Tour
31JuliusRadosBratislavaRRK Group Pierre Baquette Benzinol
32AntonJaborekBratislava-DúbravkaBratislava
33MichalObžeraKrpelanyTučko
34PeterMiklušičákVeľké LeváreVeľké Leváre
35JaroslavŠtvrteckýSenicaSenica
36PeterKemenceiPezinokDiscover Cycling
37MykhailoRykRovinkaUkrajina
38MiroslavLelekBorinkaRCT Martin
39TomasPompuraBratislavaLamač
40ViktorDanišStupavaStupava

Štvrťmaratón 22 km > Masters C 50-59 rokov (1974 – 1965)

#First NameLast nameCityClub/Team
1MilanČernayKoplotovceBike4you Hlohovec
2AndriiVavrykBratislavaBratislava
3MartinKrálikNová DubnicaSlugs on the bike
4VladislavGermanPovazska BystricaSolik SK
5Peter Babušík Bratislava Bratislava
6LubošGeťkoBratislavaBRATISLAVA
7Peter SolinDubnica nad VáhomCK Krivoklát
8PeterMikolasBratislavaLamac
9Peter Láska Bratislavaduo mantineli
10IvanStankoRovinkaRovinka
11ErikMangeraKostolišteKostolište
12Martin GreganVysoká pri MoraveBeháme pondelky Vysoká pri Morave
13PavolTonkaŽitavanyŠK Topoľčianky
14RadoslavČarskýBratislavaCK Svätý Jur
15FerencSályiKarácsondMátra Biker Sc
16Michal OškrdaNemšová Nemšová
17IhorChukhlantsevBRATISLAVABRATISLAVA
18MiroslavTurčányBratislavaX3M
19BorisKreheľBratislavaBratislava
20TiborBorovička Bratislava UPSVaR

Štvrťmaratón 22 km > Masters D 60 a viac rokov (1964 a starší)

#First NameLast nameCityClub/Team
1AlexejŠevčíkTrenčínKubra
2RudolfHelešChorvátsky GrobChorvátsky Grob
3JánFrndaVrutkyMARTINS MARTIN
4MilosKormanHlohovecBike4you Hlohovec
5JozefČamajStupnéStupné
6FrantišekStankBratislavaTrim Bike Team

Štvrťmaratón 22 km > Ženy 19-39 rokov (2005 – 1985)

#First NameLast nameCityClub/Team
1JanaMurínováBratislavaDupetky
2ZuzanaBellerBratislavaBratislava
3VeronikaBrichtaBratislavaTeamBrichta
4NikolaMitošinkováBratislavaBratislava
5MartinaGrančičováBratislavaBajkerky
6Veronika Zajacová Bytča Bytča
7Zuzana Kasmanová RajecMaratón klub Rajec

Štvrťmaratón 22 km > Ženy Masters B 40-49 rokov (1984-1975)

#First NameLast nameCityClub/Team
1MiroslavaFedakovaZvolenIBM
2KatarinaKalasovaBratislavaSpeed4dogs
3MarcelaKašjakovaCabaj CaporCaba Capor
4VieraPolákováŠenkviceŠenkvice
5JarmilaKrajčíkováBratislava[bajkerky]
6EvaKarabovaBratislavaTJ Dynamo DK

Štvrťmaratón 22 km > Ženy Masters C 50 rokov a viac (1974 a skôr)

#First NameLast nameCityClub/Team
1MartinaČernayováKoplotovce Bike4you Hlohovec

Štvrťmaratón 22 km > GRAVEL

#First NameLast nameCityClub/Team
1DominikaŽitňanskáBratislavaDupetky
2AndrejSekoBratislavaBratislava
3GennaroPozielloBratislavaNeapol Taliansko
4MichalGrofčíkBratislavaKPHC Turčianske Teplice
5FilipBoreckýZvolenZvolen
6MárioBuranskýBratislavaCK Kráľovčan

Štvrťmaratón 22 km > Rodič a dievča 8-14 rokov

#First NameLast nameChild nameCityClub/Team
1Martin Mitana SimonaNitraŠK Topoľčianky
2PeterČerňanskýNela ČerňanskáBratislavaŠK Medvedica
3Zuzana Pálová Viktória Kováčová Bratislava Quick Riders
4MichalGunisStella GunisovaBratislavaBratislava

Štvrťmaratón 22 km > Rodič a chlapec 8-14 rokov

#First NameLast nameCityClub/Team
1IvanMišejePrievidzaPROefekt
2ĽubomírHlavatýBratislavaŠK Medvedica
3Richard HrubalaTrnava CK OLYMPIC Trnava
4BranislavPastorBratislavaStay Alive!
5JánVoskárVIničnéVIničné
6Adrián LojschBratislavaBratilsava
7MatúšKozlovskýBratislavaŠK Medvedica
8JúliusTóthBratislavaBratislava
9KarolKňavaBratislavaTriax
10MilošDušičkaBratislavaBratislava
11DodoKopoldBratislavaBratislava
12MichalJanušekBratislavavyvrtka

DETSKÉ PRETEKY

Chlapci 2-3 roky

#First NameLast nameCityClub/Team
1MichalŠupejBratislavaBratislava
2FilipHodoňBratislavaBajkerky
3Michal PeškoBratislavaBratislava
4TeoRosenbachbratislava Bratislava

Dievčatá 2-3 roky

#First NameLast nameCityClub/Team
1Natália Matušová Bratislava Bratislava

Chlapci 4-5 rokov

#First NameLast nameCityClub/Team
1MariánFalťanBratislavaBratislava
2FilipMatušovBratislava - Nove MestoBratislava
3FilipStaríčekBratislavaBratislava
4Lukáš OpattStupavaStupava
5OliverLanátorBratislavaBratislava
6AlexkoLabusBratislava Bratislava
7Filip Holmok BABA
8EduardKarabaBratislavaTJ Dynamo DK
9MichalDvorakBratislavaBratislava

Dievčatá 4-5 rokov

#First NameLast nameCityClub/Team
1AničkaBaginováSlovenský GrobSlovenský Grob
2SoňaŠupejováBratislavaBratislava
3EmmaKnavaBratislavaTriax
4MelindaMajerčíkováBratislavaBratislava

Chlapci 6-7 rokov

#First NameLast nameCityClub/Team
1MilanFalťanBratislavaBratislava
2JakubHečkoTrnavaCK Olympik Trnava
3MatusSantavyBratislavaBratislava
4DanyloKononenkoBratislavaBratislava
5LucasBencLužiankyCyklo team Veľké Zálužie

Dievčatá 6-7 rokov

#First NameLast nameCityClub/Team
1MiaMajerčíkováBratislavaBratislava
2NikoletaKrčováBratislava Bratislava
3EMMKAPeškováBratislavaBratislava
4SofiaKotenko Bratislava Bratislava
5Melisa Rosenbachova bratislava bratislava
6Michaela Holmokova Bratislava BA