Štartové listiny

Poradové číslo uvedené v týchto tabuľkách nie je štartovacie číslo pretekára. Štartovacie číslo bude pretekárovi pridelené na mieste konania sa preteku.
 

KAKTUS BIKE Bratislavský MTB Maratón

Maratón 80 km > Ženy Elite+U23 (MSR) - 2002 - 1991

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1DenisaDubovskáBrestovanyŠK Jablonica
2TerezaBirošováHarichovseCKM Poprad
3DominikaSmolkováTrnavaCyklisti z okolia hlohovca- CZOH
4IvanaStrakováBratislavaSuperior Riders o.s.
5JanaKlembarováBrezovica nad TorysouBike klub LIPA
6JankaKeseg StevkovaVinosadyOutsiterz
7MartinaKrahulcova HrachovoCK Rimavska Sobota
8VieraKissováZvolenBIKEPRO SPORT
9RebekaRizmanováMartinAone Nutrition

Maratón 80 km > Ženy Masters A 30 - 39 rokov (MSR) - 1991 - 1982

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1DominikaVanákováČadcaMaratón klub Rajec
2SonaOthmanovaBratislavaJTRE
3JanaHamajovaVeľký bielhaKLUBss

Maratón 80 km > Muži Elite+U23 (MSR) - 2002-1991

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1MatejOravecNové Mesto nad VáhomNové Mesto nad Váhom
2AndreasWaldmannWienRC Arbö Garmin Merida Polizei Wien
3JakubKosibaKamenarska 13T2F
4MatejMinarovičKysucké Nové MestoCyklistická Tour
5LukášGajdošTuchyňaFinančné Centrum Team
6Marcel Beličák Spišská Nová VesSpišská Nová Ves
7MichalStrakaBratislavaSuperior Riders o.s.
8JozefŠidíkŠarišské MichaľanyŠarišské Michaľany
9MatejFačkovecSereďSereď
10StanislavDalajkaLhota-ZlínCannapurna
11ŠimonBertaNitraNitra
12TomášJančíBrezová pod BradlomŠk Jablonica
13PatrikPodolakSneznicaCyS Akadémia Petra Sagana
14TomášChválaBratislavaSEGUM BIKE TEAM
15RóbertNavrátilNová DubnicaFinančné centrum team
16DanielDrgaIlavaFinančné centrum Team
17MartinHaringSielnicaDUKLA Banská Bystrica
18MartinJablonickýSenicaKaktus bike team
19JakubJenčušKošicePROefekt CST Team
20RudolfDzureňMalá Idapro-body sport team
21TomášVišňovskýŽilinaČeská spořitelna – Accolade cycling team.
22MartinWachsBratislavaCK Spartak Tlmače
23RadovanDrozdVlkanováPROefekt team
24MartinSiranDubnica nad VáhomPROEFEKT
25KristiánJánošík Liptovská Lúžna PROefekt CST team
26JakubKurtyBanská BystricaCK CykloGlajza Banská Bystrica
27Jan AndrejCullyBratislavaAone Nutrition
28JurajKarasLošonec PROefekt CST team
29MartinKostelničákBratislavaGreenbike Aloha Team

Maratón 80 km > Muži Masters A 30 - 39 rokov (MSR) - 1991 - 1982

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1RadoslavSirotaBratislavaBratislava
2BorisObušekTrenčínTrenčín
3FrantišekPašekBRATISLAVAWLRM
4RastislavČernekDUBNICA NAD VAHOMTrenčín
5MichalPtakBad Deutsch AltenburgSTRABAG ZT WIEN
6PeterZivcakKošice - Sídlisko KVPProSport Team Kosice
7JurajKocerginKosiceProSport team Kosice
8IvanOpattStupavaStupava
9MarianZvarkaBratislavaMTBIKER team
10PeterStrenkBratislavaŠportservis Bratislava
11DanielKučeraBratislavaebajk racing
12ĽubomírJančekBratislavaDolný Kubín
13MartinMorávekHolíčBRS Technology kaktus bike racing team
14AndrejKubišDetvianska HutaSUNCYCLE.sk Racing Team
15MichalProcner Lutila BIKEPRO SPORT
16TomasGribaničKosicepro-body sport team
17PeterSchneidgenTopolčanyCK MTB Topoľčany
18MiroslavMichálekPúchovCykloservis Martin Smatana
19MartinSenkoPresovBikemagazin.sk
20MichalBálentHlohovecwww.spoma.sk
21AndrejBendžoSliačSliač
22radoslavondikbratislavatj druzstevnik kladzany
23BorisPerkovicWienNora Racing Team
24LukášKalužákBratislava - RužinovVeľké Zálužie
25VladimírPařízekTrenčínDiscover cycling

Maratón 80 km > Muži Masters B 40-49 rokov (MSR) - 1981 – 1972

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1AndrejDrgonaBratislava - mestská časť Nové MestoNIVEAU bike team
2MartinKruzlikBratislavaKarpatski Draci
3VladimírKohútBratislavaPENX
4MarekMolnárBratislavabikepoint.sk
5MartinZibrínHrádokMTBiker
6StevoPavlikBratislavaOutsiterz/LesomBikom
7MarekMalovecBrestovanyŠK Jablonica
8Pavol HalžaKošice pro-body sport team
9RóbertJanžoBratislava ProCycling Team Bratislava
10JankoVanákČadcaMaratón klub Rajec
11RomanGajdošíkSlovenský Grobkpfc stupava
12MilošSlivanskýStupavakpfc stupava
13JurajKurpašBratislavaBratislava
14MartinNemčekBratislavaBratislava
15Jozef Mrúz BzenovBiku klub Lipa
16MilošSopkoŽilina Fatra team
17JurajVykysaly Bratislava KaktusBike
18RadovanKrčulaBratislavaHorská Polícia
19JozefKromkaŠtefanováPROefekt
20MarianKissVeľký BielhaKLUBss
21AlesMilanBanska BystricaCK Banská Bystrica
22ZdenkoNocarBratislavaUS Pressburg
23JaroslavHajdúchBytčaCyklistická tour
24AndrejSobotaPezinokholokolo.sk
25AndrejČaneckýBanská Bystrica COOL BIKE Banská Bystrica
26StanislavSobotaPezinokPezinok
27JánTóbikSielnicaCK Banská Bystrica
28MichalZustinNickelsdorfRC Ja Sam
29TomášLegnavskýVinosadyOutsiterz
30MarcoConterViennaNora Racing Team
31PeterKovacsBudapestOrbea Forza Racing Team
32RastislavGálikLimbachLimbach
33ĽubomírOndrušHlohovec 3KROSS - Bike4you Hlohovec
34SlavomírBrieškaTekovské NemceCK Spartak Tlmače
35MartinŠaríkBanská BystricaSki klub Donovaly
36PeterBudayHorná PorubaBuday Family
37JánHradskýBABA
38PhilippNowotnyViennagrafikeria centurion racing powered by muki
39JurajČerešňákNITRAdiscover cycling
40PeterKemenceiPezinokBest Bully Team
41JakubZemanBratislavaBratislava
42PeterJurinaStupavaCK Stupava / Ski klub Rychla bezka
43MartinBenesBratislavaBaynach
44MiroslavZimenVarinVarin
45JánHudecBratislavaBratislava

Maratón 80 km > Muži Masters 50 a starší (MSR) - 1971 a starší

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1JozefTahotnýBratislavaP+K Racing Team
2MarinDžongovBratislavaKaktus Bike Team Bratislava
3EmilGrofčíkNitraEllio
4RastislavBaločkoKošice - ŤahanovceProsport Team Košice
5VladislavLukacsKošiceSportakus Cycling Team
6KarolTilandyLimbachPROefekt team
7RomanHulkaBratislavaŠportservis team Bratislava
8StanislavBrezovskýStupavaCK Koliesko Stupava
9robertgrigelKošiceProsport Team Košice
10VilliamPáleníkZálesieKaktus Bike Team
11vladimirvavreksabinovCK MILK AGRO
12PeterKubíkBratislavastupava
13ThomasSchlöglViennaVienna
14RudolfDzureňMalá IdaMalá Ida

Polmaratón 52 km > Juniori 17 - 18 rokov (MSR) - 2004 – 2003

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1Samuel Maloš Zámutov OUTSITERZ
2AdamJurištaMiloslavov-Alžbetin dvorMiloslavov - Alžbetin Dvor
3SamuelKankaDunajská LužnáDunajská Lužná
4BrunoPlatekDunajská LužnáKaktus Bike Team
5MatejKurty Košice ISAKO šport
6Timotej LaktišTopolčianky ŠK Topoľčianky
7AdrianOndrejkaMachulinceŠK Topoľčianky
8MarekSmolinskyBratislavaKaktus Bike Team Bratislava
9RóbertPorubskýTurčianske TepliceŠK Topoľčianky
10MichalKáčerDolné NašticePROefekt team

Polmaratón 52 km > Juniorky 17 -18 rokov (MSR) 2004 – 2003

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1JankaDubajováZvolenMŠK Žiar n.Hronom - CK
2SandraVavrúšováTrenč.JastrabieBike klub LIPA
3KristínaTicháPovazska BystricaCyS Akadémia Petra Sagana
4LindaPaulechováNové Mesto nad VáhomNovomestský superbiker
5MiroslavaGolianováBreznoŠK Železiarne Podbrezová
6AlexandraŠaríkováBanská BystricaSki klub Donovaly

Polmaratón 52 km > Ženy Masters 40 rokov a staršie (MSR) - 1981 a staršie

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1SlávkaFlorekováPrešovBKL - LIPA
2MichaelaŠiškováBratislavaBratislava
3SilvieVasiliadisováOpavaHead Pro Team Opava
4DanaGolianováBreznoCK ROUTE 66 Brezno
5JanaKossuthováTrenčínTrenčín
6VieraPolákováŠenkviceŠenkvice

Polmaratón 52 km > Ženy 19-39 rokov (2002 – 1982)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1ZUZANAHAASOVABANSKA BYSTRICACK BB
2KatarínaFeltovičováTrenčínBike klub LIPA
3MáriaGräffingerováBratislavaIBM ISC
4Gabriela JursováHolíčBRS Technology racing team
5MariaNeumeisterBratislavaIBM ISC
6LuciaStohlovaBratislavaSheRuns

Polmaratón 52 km > Muži 19-39 rokov (2002 - 1982)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1JozefSandtnerŠenkviceŠenkvice
2PeterOpavskyBratislavaBratislava
3IvanPotančokBratislavaBratislava
4MilanTarajBratislavaBratislava
5TomasFleischhackerPezinokPezinok
6MarekBadlikBratislavaBratislava
7MartinHandzoBratislavaCyk(l)osi
8BranislavKuzmaPiešťanyBradlo Bike Brezová
9MatejGubišVeľké LeváreLOVEC Team
10MichalDubovecBratislavaInShape
11JánCibulkaChorvátsky GrobEbajk racing
12Michal Šin BratislavaFalange
13MatúšČurjakBratislavaSEGUM BIKE TEAM
14Michal Drietomsky Bratislava Bratislava Rača
15KristiánKožlejBratislavaBratislava
16Michal Rakay Bratislava Ziadny
17VladimirHlavacekBratislavaBratislava
18MichalBronišBratislavaBratislava
19MartinHrbáčikChorvátsky GrobChorvátsky Grob
20BranislavChromiakSkalitéSkalité
21StanislavStrakaPezinokPROefekt
22PeterRuzickaBratislavaBratislava
23JurajLinkMajcichovMajcichov
24FilipKunkaBratislavaBratislava
25JurajKucharskýBratislavaBratislava
26Ľubomír MurárikBratislavaFox Ski Academy Bratislava
27LukasOllingerHundsheimRC Spitzerberg
28ĽubomírKarabaDolný KubínTJ Dynamo DK
29MartinMiklianLučenecTJ Dynamo DK
30FedorMartisStupavaBratislavský Šin3
31Lukáš PolakovičSkalicaSkalica
32RichardGajdošBratislavaBratislava
33SebastianPopityBratislavaExpendables Cycling Team
34FilipMaukšRevúcaRevúca
35JakubKleinBratislavaBratislava
36VladimírPoliakKolačnoVelosvet PD
37DávidLopušekRevúcaSCK Magnezit Jelšava
38JurajKankaDunajská LužnáDunajská Lužná
39TomášBrajerčíkBratislavaBratislava
40JurajKošíkSolčanySolčany
41RudoMališkaChorvátsky GrobŠportservis Team
42JánChlpekBojniceBojnice
43MartinŠubaChorvátsky GrobChorvátsky Grob
44LukášMosnýDubnica nad VahomDubnica nad Vahom
45EugenFriedlandBratislavaKill the Hill
46DENISMAJZLANPravenecPravenec
47OndrejKasajZilinaZilina
48JozefRybárBystričanyBystričany
49ĽubošSmolkaTrenčínTrenčín
50MatejHorváthŠpačinceDoktorej
51TamasVargaDunajska StredaIBM ISC
52RichardMagulaBučanyBučany
53JurajMikušBratislavaIBM ISC
54Vladimír Drietomský BratislavaBratislava
55ErikGolianBreznoCK ROUTE 66 Brezno
56MichalKatušaBratislavaKaktus Bike Team Bratislava
57MarcoFaverozlínMSCycling
58MilanKováčTrenčín Trenčín
59PatrikKostkaZohorBlack Mamba Team
60MariánMiklušekVinicneSEGUM Bike Team
61michaelstrasserwienracing4charity
62MárioKaprálikStreženiceKeblie
63MarekBabálBorský MikulášBorský Mikuláš
64Tomáš TonhajzerBratislavaBratislava
65KamilŽáčekTrnavaTrnava
66JakubTakáčDunajská LužnáIBM ISC
67MikulášMecháčekMalacky Malacky
68ZdenoCemanBratislavaBratislava
69TomášDoubekBratislavaŠK Devinska Kobyla
70RadoslavVrabelŽilinaFatra Team
71LukášMacekSenicaPROefekt team
72MarekMatúškaBratislavaCycling Academy Bratislava
73TimotejMatákZohorCCN
74DávidDvončŽilinaFinančne centrum MTB team
75SilvesterLipjanecŽupčanySILVER MOTO RACING
76PavolRybárBratislavaBratislava
77PavolPľuchtaBratislavaBratislava
78MatejFuntíkŽilinaŽilina
79TomášValíčekChorv. GrobPROefekt team
80PeterNeumeisterBratislavaBratislava
81MarosMagulaSmoleniceSmolenice
82IvanČernákBratislavaIBM ISC
83Andrej LedvényiBratislavaBratislava
84MilanPsotnýnové mesto nad váhomnové mesto nad váhom
85LukášKrajčiPovažská BystricaTrenčín
86MartinDankoKoceľovce-
87PeterVašiSlovenský Grob - Malý RajSlovenský Grob
88PavolJánošJablonovéJablonové
89MichalKlimanBratislavaBratislava
90MarekMatyášTrenčíncykloshop.sk
91AndrejMeňhartTopolciankyTopolcianky
92AntonGašparíkMalackyMalacky

Polmaratón 52 km > Masters B 40-49 rokov (1981 – 1972)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1PeterGalovichBratislavaBratislava
2MartinMatalaBratislavaKarosa
3MartinKolačanBratislavaK&K Racing
4MartinHolišHlohovecBike4you Hlohovec
5MartinMelichSvätý JurSvätý Jur
6PeterBertaMariankaMarianka
7JánVanákTrenčínTrenčín
8RadovanMičunekPílaPíla
9BerndSchlöglEdelstal RC Spitzerberg
10PeterTurekSv.JurMAN truck
11MariánBranišaDlháDlhá
12RudolfDubajZvolenDubajFamily Zvolen
13MiroslavZrubákBratislavaBratislava
14VladimírJalčBratislavaBratislava
15JánŠtefánikBratislavaRADIOPOL
16PeterĎurišMadunice Bike4you Hlohovec
17VladimirMihálikLimbachLimbach
18AndrejŠvantnerBratislava - PetržalkaBratislava-Petržalka
19FilipPodhorecStupavaStupava
20MilanJurikLimbachLimbach
21PeterSchmidtBratislavaBratislava
22PeterKováčBratislavaBratislava
23MariánŠčepkaPlavecký PeterPlavecký Peter
24TamásAntalBratislavaBratislava
25MiroslavTiklBratislavaBratislava
26VladimirZaleskyBratislavaBratislava
27RadovanHrebíčekBratislava - PetržalkaEspirit
28MiroslavVlčekMalackyMalacky
29MichalHarkabuzíkDolný KubínTJ Dynamo DK
30MilanPozemkaBratislavaBratislava
31PavolPtasinskyBratislavaWest End Bratislava
32TomášSekelaChorvátsky GrobChorvátsky Grob
33JurajNechojdomaBratislavaBratislava
34JozefSantavyBratislava - Petržalka3NT
35RichardSlovakSlovenský GrobSlovenský Grob
36RobertJurkovicBratislava Bratislava
37MatúšMikoČastáČastá
38MartinMaťašejeBratislavaBratislava
39MichalLehockyPezinokPezinok
40OndrejPetruSlovensky grobSlovensky grob
41DanielKrausBratislavaPraha
42MichalJedlickaBratislavaBratislava
43MichalTurčanBratislavaActiveLand.sk
44BranislavMikoBratislavaBratislava
45PeterKubišBanská BystricaTREKbikes
46PeterBajtayBratislavaIBM ISC
47JurajHupkaSvätý JurCK Svätý Jur
48Rastislav KadlecSeredIBM
49AndySimpsonHiadelHiadel
50RóbertKommendaLeviceCK Spartak Tlmače
51JurajBielčikStupavaCK Koliesko Stupava
52SlavomírŠpakHozelecCyklo-Špak
53PeterFarenzenaBratislavaIBM ISC
54MarcelModranskýMojmírovceMojmírovce
55VladimírČániIvanka pri NitreBramac
56DušanPrikopskyBernolákovoLeskys Runners
57MiroslavGräffingerBratislavaKAKTUS BIKE
58RadovanSninskyBratislavaBratislava
59JozefTuróciBratislavaBratislava
60MarekBajtalaLeopoldovLeopoldov
61MilanIlanovskyBratislavaBratislava
62AndrejJurikStupavaStupava
63ŠtefanDírešBratislavaŠK Topoľčianky

Polmaratón 52 km > Masters C 50-59 rokov (1971 – 1962)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1BorisÉDERBratislavaGiant
2MichalBaťkaBratislavaBratislava
3MilanČernay Koplotovce KOPLOTOVCE
4DušanSolárBratislavaBratislava
5JaroslavHvizdošVysoké TatryVysoké tatry
6PeterKuceraSucha Nad ParnouSucha Nad Parnou
7IVANHAASBANSKA BYSTRICACK BB
8MarkusWeissOrth an der DonauLC Cafe Haferl
9PavolFuksaBratislavaBratislava
10martinčernákbratislava excimer
11RobertSigetHlohovecBike4you Hlohovec
12JúliusŠuhajdaNitricaNitrica
13RadovanSteuerHradec nad MoravicíHEAD PRO Team Opava
14JurajKrnáčBratislavaCK Krasnany
15RudolfPetrovičBratislavaProEfekt team
16MariánMiklušekViničnéViničné
17VlsdimírKubištíkNová DubnicaNová Dubnica
18JurajHaluškaBernolákovoCK IOAN 1209
19MilosBelzarBorinkaMTB Kolecko
20RubioDragerTrnovec nad VahomKaktus Bike
21patrikamelinmannersdorfracing4charity
22VladimírŠtrboZilinaDivina Racing Team
23ĽubošMečiarKaniankaŠK Topoľčianky
24Dušan FedákMalá IdaProSport Team Košice

Polmaratón 52 km > Masters D 60 a viac rokov (do 1961)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1ImrichTáncošBratislavaBajkula Rieders Bratislava
2PeterRichterTopoľčiankyChateau Topoľčianky
3VladimírRaškovičNitraParada Fly
4PavolGrajciarKrásno nad KysucouDrevodomy Slovakia
5PavelLongauerChorvátsky GrobChorvátsky Grob
6JozefPartinekBratislavaParada Fly
7FranzOllingerHundsheimRC Spitzerberg
8JaroslavJastrabíkBratislavaBratislava
9VladimírPalúchDonovalyYTCT Donovaly

Polmaratón 52 km > Elektrobike kategória OPEN

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1MilanPraslička KálnicaPraslička Team

Polmaratón 52 km > Elektrobike PEDELEC Ženy

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1MariannaPlačkováBratislavaTUV SUD

Polmaratón 52 km > Elektrobike PEDELEC Muži

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1ANDREJDEMČÁKSENECSENEC
2VladimírGašparíkLábebajk racing
3MarekJurčíkDunajská LužnáKaktus Bike
4PeterUrbánekbratislavabratislava
5MichalDiničŠulekovoSt. Nicolaus drinken team
6MatúšPorubčanKysakebajk racing

Štvrťmaratón 22 km > Kadeti do 16 rokov (MSR) - od 2005

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1MatejŠvoňavaBratislavaKaktus Bike Team Bratislava
2DušanOravecBratislavaKAKTUS BIKE-TEAM Bratislava
3MatúšMikulecNové Mesto Nad VáhomNovomestský Superbiker
4LukášPanáčekLiptovská OsadaCyklistická tour
5MaximRudňanskýLozornoCyklistická tour
6RomanVaľoRimavská SobotaCyklistický klub Rimavská Sobota
7JakubHolčíkLimbachLimbach
8MatúšLipničanLokcaCyklistická Tour
9MartinHajdúchBytčaCyklistická tour
10MichalBachratýBratislavaBratislava
11FrancoArcosBratislavaKaktus Bike Team
12ŠimonMatúšekMalackyBRS Technology - Kaktus Bike racing team
13DanielVendžúrNitraNitra
14DominikHaluškaBernolákovoCK IOAN 1209
15FilipUhrinŽelovceCyklistická tour
16AndrejRybarBratislavaRaca
17PavolRybarBratislavaRaca
18TimotejŠichulaBratislava - Karlova VesBratislava - Karlova Ves

Štvrťmaratón 22 km > Kadetky do 16 rokov (MSR) - od 2005

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1TeréziaCiriakováRajecké TepliceCys Akadémia Petra Sagana
2Daniela Viktória HulováSolčanyCK Dynamax Nitra
3Sára BilkovičováMalackyBRS TECHNOLOGY -KAKTUS BIKE Racing Team
4KarolínaKundrováKežmarokCK MŠK Kežmarok
5AlexandraČermákováTatranská KotlinaCK MŠK Kežmarok
6KristiánaOrlíkováIvanka pri DunajiCK IOAN 1209
7VeronikaOrlíkováIvanka pri DunajiCK IOAN 1209
8GabrielaOrlíkováIvanka pri DunajiCK IOAN 1209
9HanaFerejováTopoľčiankyŠK Topoľčianky
10Zina KasandraPolickTrenčínMTB club Gaerne
11Tamara KaePolickTrenčínMTB club Gaerne
12BarboraHegedűšováNové ZámkyŠK Topolčianky

Štvrťmaratón 22 km > Juniori 17-18 rokov (2004 – 2003)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1OliverOchabaModraBike4fun
2FilipIžákŠaľaŠaľa
3MartinKubišBanská BystricaTREKbikes
4DominikHutteraTureňTureň

Štvrťmaratón 22 km > Juniorky 17-18 rokov (2004 – 2003)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1ZuzanaKasmanováĎurčináMaratón klub Rajec

Štvrťmaratón 22 km > Muži 19-39 rokov (2002 - 1982)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1SamuelOpršalBratislavaBratislava
2MarcelGeťkoBratislavaBratislava
3MartinHorňákStará TuráStará Turá
4MiroslavKeruľBratislavaBratislava
5DanZáhončíkBorský MikulášBúre
6JánDžavoronokBratislavaBúre
7PeterStillhammerBorovceBorovce
8Marek Pagáč ČadcaČadca
9LukášPetrᚊenkviceCK Svätý Jur
10JurajStreďanskýBratislavaBratislava
11LukášBohumelBratislavaCK Svätý Jur
12MichalKrálikTrenčínSlugs on the bike
13RichardHoštákTrenčianska TepláSlugs on the bike
14MartinKošáňBratislavaRača
15JánFarbiakBratislava - RačaBratislava
16LUKASGELETATrnavaTrnava
17TomášMatejovBratislavaBratislava
18AdamKomadaStupavaIOAN 1209
19MárioKapustaBratislavaBratislava
20MilanKapustaBanská BystricaBanská Bystrica
21MichalStrhanBratislavaBratislava
22LadislavDudorBratislavaIBM ISC
23SELMANYILDIZBratislavaIBM ISC
24JurajŽembaBanská BystricaŽolta košuľka
25AngelAguilar PozoBratislavaIBM ISC
26DominikDemkoJaklovceJaklovce
27JakubKuzmíkBratislavaBratislava
28TomášHenčekDunajska LuznaKAKTUS BIKE
29JurajSkačanTrávnicaTrávnica
30MatúšPadyšákBratislava - RužinovOSMOS Cycling
31Branislav BullaBratislavaBratislava
32ZoltanTothPastovceKaktus Bike _
33MarianTonhajzerPiešťanyPiešťany
34Tomáš Ádám BratislavaŠportservis BA
35AndrejKrajciChorvátsky GrobChorvátsky Grob
36JanSliackyBratislavaTJ Dynamo DK
37MilanJurčiLazy pod MakytouLazy pod Makytou
38MatusBryndzaBardejovBardejov
39VincentBojtosKamenné KosihyKamenné Kosihy
40StanislavTonhajzerDucovéDucové
41JurajBielikGbeľanyGbeľany
42ĽubošMečiarKaniankaKanianka
43PeterFerencBratislavaBratislava
44ZdenkoRužičkaBratislava Bratislava
45JakubKukulaSvätý JurSvätý Jur
46MatejŠteňoBratislavaBratislava

Štvrťmaratón 22 km > Masters B 40-49 rokov (1981 – 1972)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1MatusDorcakBratislavaN/A
2PeterKostolnýRajecké TepliceŠKRT
3ErikIvaničkaBratislavaRača
4MILANPRASLIČKATRENČIANSKE BOHUSLAVICETRENČIANSKE BOHUSLAVICE
5JuliusRadosBratislavaBike team Karpaty
6IvanKolačanVelka HradnaKK Racing
7SlavomirKultánKysucké Nove MestoSTH Crew
8VladislavGermanPovažská BystricaSolikSk
9PavolKováčBratislavaBratislava
10MichalHalásBratislavaBratislava
11IvanStankoRovinkaRovinka
12PeterČajkovskýPezinokŠportservis Team
13JurajKomárPiestanyPiestany
14VladimirKocianBratislavaBratislava
15Martin DemoNové ZámkyNové Zámky
16RomanKuliš-SalingerBratislavaBratislava
17RomanVaľoRimavská SobotaCyklistický klub Rimavská Sobota
18JozefKolárikModraModra
19MilošNeomaniOchodnicaFatraTeam
20TomášHorňákBratislavaPunkaci
21MarekVasilenkoTrnavaTrnava
22MartinHerstekBratislavaBratislava
23SlavomírMartošBernolákovoBlack Mamba Team
24PeterGoruškaBernolákovoBLACK MAMBA TEAM
25DanielSestrienkaBratislavaSvaty Jur
26Jan MasarykBratislavaIBM ISC
27JaroslavŠtvrteckýSenicaBRS Technology
28RichardGazoStupavaIBM ISC
29PavolMarkovičBratislavaMoravany nad Váhom
30ViktorDanišStupavaStupava
31MilošRudňanskýLozornoLozorno
32JánFoltínMyjavaMYJAVA
33RóbertPalkovičBernolákovoBernolákovo
34Peter ČíčelBratislavaBratislava
35LadislavHegedűšNové ZámkyNové Zámky
36RichardHutteraTureňTureň
37MilošHudecBratislavaBratislava
38MarekŠpirkoMalinovoMalinovo
39Peter Mauer Bratislava Bratislava Dubravka
40VladimirBaginSlovensky Grobslovensky grob
41MartinVachálekBratislavaBratislava

Štvrťmaratón 22 km > Masters C 50-59 rokov (1971 – 1962)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1LubošGeťkoBratislavaBratislava
2JozefČekeľPezinokCK Svätý Jur
3PeterSolinDubnica nad VáhomCK Krivoklát
4JánOnduškoMariankaMarianka
5lubošvlčkopartizanskesk Topolcianky
6MartinKrálikNová DubnicaNová Dubnica
7DušanOravecBratislavaKAKTUS BIKE-TEAM Bratislava
8RadoslavČarskýBratislavaCK Svätý Jur
9MiloslavOžvaldPezinokPezinok
10JánFeltovičLipanyBike klub Lipa
11MiroslavAntalSvätý AntonSvätý Anton
12MichalOškrdaNemšovaNTS Namšová
13ĽubomírRechtorovičSenecSenec
14PeterPagacCadcaZborov nad bystricou

Štvrťmaratón 22 km > Masters D 60 a viac rokov (do 1961)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1RudolfHelešChorvátsky GrobChorvátsky Grob
2AlexejŠevčíkTrenčínKubra
3MilanSchurgerBratislavaŠportový klub Devínska Kobyla
4JozefČamajStupnéStupné
5DušanPanákBratislavaZSE cycling team
6AloisGlückERDPRESSERDPRESS
7Milos SvobodaPuchovREDOX Slovakia
8JiříHolubKežmarokCK MŠK Kežmarok
9GünterGiesserEdelstalRC Spitzerberg
10VincentHupkaSvätý JurCK Svätý Jur
11DušanPulmanSliačOmegaT cycling
12Peter GališinNitraCK Dynamax Nitra

Štvrťmaratón 22 km > Ženy 19-39 rokov (2002 – 1982)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1RadkaŠalátekBratislavaLesski Academy
2LenkaAdámkováBratislavaTatra banka
3GabrielaČamajováPovažská BystricaStupné
4MichaelaDingelisDunajska LuznaIBM ISC
5JaroslavaKedrovičováBratislava - PetržalkaSK Vodotiky
6MarikaRepatáLukyLúky
7Natália MažgútováŽilinaŽilina
8MartinaSendreiováBratislavaIBM
9JanaChytilová LimbachTJ Dynamo DK

Štvrťmaratón 22 km > Ženy Masters B 40-49 rokov (1981-1972)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1LenkaNagyBratislavaTeam Nagy
2janabodiovachorvatsky grobchorvatsky grob
3AdrianaUrikovaBratislavaBratislava

Štvrťmaratón 22 km > Ženy Masters C 50 rokov a viac (1971 a skôr)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1MartinaČernayováHlohovecKoplotovce
2SoňaTomicováViničnéViničné

Štvrťmaratón 22 km > Rodič a dievča 8-14 rokov

#MenoPriezviskoMeno dieťaťaMestoKlub/Tím
1TomasFintaDominika FintováNitraŠK cyklo tour Sereď
2Ján Trochan Ella Trochanová Nová Dubnica XC Bikers Trenčín
3ŠtefanGrófSofia GrófováKatlovceIBM ISC
4RomanPaulechSoňa PaulechováTomášovCyklistická tour

Štvrťmaratón 22 km > Rodič a chlapec 8-14 rokov

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1StanoAmbrusStupavaStupava
2JiříBoháčBratislavaRUN for FUN
3BranislavPastorBratislavaStay Alive!
4RadovanSlobodaBratislavaFox ski club
5RobertNagyBratislavaTeam Nagy
6AndrejPálfiBratislavaKaktus Bike
7MartinBalogBratislavaTřista60 + Kaktus Bike Team
8MartinŠpánikBratislavaKaktus Bike Team
9DianaŠimováBudmericeBudmerice
10RastislavDroščákBratislavaStavmat Stavebniny
11AntonChválaBratislavaSEGUM BIKE TEAM
12MiroslavKošaMalinovo Malinovo
13MilošDušičkaBratislavaBratislava
14JozefMožuchaDolné ZeleniceCK AB Sereď
15AndrejSchwarzBratislavaBratislava
16IgorMacháč Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob
17JúliusTóthBratislavatothbrothers
18FilipSadloňBratislava VKAKTUS BIKE TEAM
19RadoslavMarkoDonovalySK Donovaly
20RudolfMlčákBratislavaBratislava - Rača